Úvodní strana » Stavba » Ploché střechy » Hydroizolace » Asfaltové pásy » Asfaltový pás TECH 500 PA 4,2mm RED

Asfaltový pás TECH 500 PA 4,2mm RED

Asfaltový pás TECH 500 PA 4,2mm RED

Asfaltový pás TECH 500 PA 4,2mm RED

Popis výrobku: Jedná se o špičkový elastomerický plně modifikovaný hydroizolační pás s vynikajícími vlastnostmi vyrobený ze směsi na bázi destilovaného bitumenu a příměsi SBS s hvězdicovitou (alt. křížovou) vazbou. Pás je armován kompozitním polyesterovým rounem vysoké gramáže (varianta PA), zaručuj... (celý popis)

Dostupnost:
Naše cena: 40,00 Kč/ks
Rozměr: 7,5m2/role
ks

Popis produktu

Popis výrobku: Jedná se o špičkový elastomerický plně modifikovaný hydroizolační pás s vynikajícími vlastnostmi vyrobený ze směsi na bázi destilovaného bitumenu a příměsi SBS s hvězdicovitou (alt. křížovou) vazbou. Pás je armován kompozitním polyesterovým rounem vysoké gramáže (varianta PA), zaručujícím pevnost a rozměrovou stabilitu výrobku.

použití: Pro extrémně namáhané struktury konstrukcí. Především pro speciální jednovrstvé systémy střešních plášťů, izolace vodohospodářských a liniových staveb, nejzatíženějších izolací spodních staveb, izolace detailů. Předností materiálu TECH 5000 je vysoká flexibilita, rozměrová stabilita a odolnost vůči nízkým teplotám a tepelnému stárnutí za chladu, trvanlivost a velmi vysoká elasticita s protažením hmoty 2000%. Vrchní vrstva s minerálním hrubozrnným posypem (varianta PA) zaručuje dokonalou ochranu proti ÚV záření, zvyšuje mechanickou odolnost materiálu a dotváří estetický vzhled produktu. Speciální 12 cm široké okraje bez posypu umožňují snadnější aplikaci pásů a kontrolu přímočarosti pásu (i při mechanickém kotvení ve spoji). Spodní povrch je opatřen speciálním spalným PE filmem tajícím při natavování s montážním šachovnicovým potiskem. Pod roztátým PE filmem při aplikaci vzniká táním vzorovaného spodního líce povrch umožňující difúzi par současně omezující tvorbu puchýřů a při aplikaci snižující spotřebu plynu.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK