Úvodní strana » Zahrada » Péče o trávník » Sekačky » Sekačka strunová ComfortCut 450/25

Sekačka strunová ComfortCut 450/25

Sekačka strunová ComfortCut 450/25

Sekačka strunová ComfortCut 450/25

Lehký GARDENA trimmer ComfortCut 450/25, se kterým se extrémně snadno manipuluje, je nejvhodnější pro sekání okrajů trávníku a pro sekání trávy na těžce dostupných místech. Motor s výkonem 450 W je obzvláště výkonný, což znamená, že zajišťuje vysoký a dlouhotrvající sekací výkon. Díky tipovacímu mec... (celý popis)

Kód: 9672425-01
Materiál: Gardena
Dostupnost:
Naše cena: 1 830,00 Kč/ks
ks

Popis produktu

Lehký GARDENA trimmer ComfortCut 450/25, se kterým se extrémně snadno manipuluje, je nejvhodnější pro sekání okrajů trávníku a pro sekání trávy na těžce dostupných místech. Motor s výkonem 450 W je obzvláště výkonný, což znamená, že zajišťuje vysoký a dlouhotrvající sekací výkon. Díky tipovacímu mechanizmu je zajištěno, že má vlákno při sekání vždy správnou délku.
Extra dlouhá a snadno nastavitelná přídavná rukojeť zajišťuje pohodlný a ergonomicky optimální postoj při práci. Teleskopickou násadu lze přizpůsobit tělesné výšce uživatele pro ještě větší pohodlí při práci.
Při sekání převislých okrajů stačí otočit sekací hlavu o 90°. Integrovaná kolečka umožnují pohodlnou práci. Pracovní úhel, který lze nastavit na hlavě trimmeru, ulehčuje práci na těžce dostupných místech, např. pod trampolínou nebo zahradními lavičkami. Při sekání v blízkosti záhonků nebo květinových řádků je možné použít ramínko na ochranu rostlin. Pro počáteční montáž není zapotřebí žádné nářadí. Průměr sekání celkem 250 mm.

Technické parametry:

Napětí: 230 V
Jmenovitý výkon: 450 W
Šířka záběru: 25 cm
Průměr struny: 1,6 mm
Délka struny: 6 m
Mechanizmus posuvu: poklepem
Hmotnost: 3,3 kg
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA): 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 84 dB(A)

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK