Úvodní strana » Stavba » Barvy a chemie » Xyladecor » Xyladecor Standard palisandr

Xyladecor Standard palisandr

Xyladecor Standard palisandr

Xyladecor Standard palisandr

Popis produktu Specifikace Produktu Xyladecor Standard je dekorační tenkovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v interiéru i exteriéru. Krémová konzistence produktu ulehčuje aplikaci, lépe se roztírá a více penetruje do dřeva. Zvýšena přilnavost dalšího nátěru. Nátěr nepraská a nelo... (celý popis)

Kód: 5164347
Dostupnost:
Naše cena: od 199,00 Kč/ks
Rozměr:
ks

Popis produktu

Popis produktu

Specifikace Produktu

Xyladecor Standard je dekorační tenkovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v interiéru i exteriéru. Krémová konzistence produktu ulehčuje aplikaci, lépe se roztírá a více penetruje do dřeva. Zvýšena přilnavost dalšího nátěru. Nátěr nepraská a neloupe se. Výrobek je šetrnější k životnímu prostředí. Vytváří mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Zvýrazňuje strukturu dřeva. Je určen pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou obklady domů, chaty, altány, pergoly, ploty, balkony,okna, dveře a jiné dřevěné povrchy. Pro zvýšenou ochranu proti modraní a hnilobě dřeva v exteriéru doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xyladecor Xylamon HP.

Kompletiní ochrana před nepřízní počasí
6 let ochrany
Hluboká penetrace
Zvýšená přilnavost dalšího nátěru
Nepraská a neloupe se

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK